©2023 VİZYON SPORT
FİFA Onaylı

Türkiye'de Suni Çim Üreticisi

FIFA onaylı suni çim özellikleri ve teslim süreçleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, hızlıca teklif almak ve maliyeti hakkında detaylı bilgi edinmek için hizmet talep formuna bilgilerinizi ve talebinizi izah ederek bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Suni Çim Üretimi

1988 yılından beri spor piyasasındaki tecrübesini, üretimine aktaran firmamız, istikrarlı çıkışını sürdürerek ihracatçı firma konumuna gelmiştir.

TSE – ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile, her zaman kaliteli hizmet sunmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin yanında olup, kalitesinden ödün vermeyen firmalarla çalışarak, her türlü istek ve sorularınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

Neden Vizyon Spor?

Vizyon Spor, %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan bir misyonda olduğundan dolayı, daima en iyi kaliteli malzemelerle sorunsuz bir hizmet hedeflemektedir. Bu bağlamda yaptığımız ar-ge çalışmaları ile iklim şartlarına dayanıklı, kolay deforme olmayan, uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilen sportif tesisler inşa etmektedir.
  • Profesyonel, sektörün normlarını yakından takip eden teknik ekip.
  • Yüksek kalitede, yıpranmaya dayanıklı malzemeler.
  • Uzun yıllar firma garantisi altında yapılar.
  • Tamamen müşteri odaklı bir işleyiş.
artificial grass company

Büyük Düşünüyoruz!

  • Profesyonel teknik ekip.
  • Yüksek kalitede, mukavemetli malzemeler.
  • Tamamen müşteri odaklı misyon.

Zamanında
Tam Teslimat

SPORT

VİZYON

%100 Müşteri Memnuniyeti

Vizyon Spor, futbol Sahaları Yapımı’nda profesyonel ekibi ile açık ve kapalı halı saha yapım işlerini kısa sürede anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

Kapalı & Açık Halı Saha yapımı

Vizyon Sport

Spor kompleksi yapımı

Vizyon Sport

Fifa Onaylı Saha Yapımı

Vizyon Sport

TOP