©2023 VİZYON SPORT
Zamanında Teslim

TARTAN ZEMİN KAPLAMA

STANDART ve ya özel ölçüler de Tartan, Poliüretan, Sandviç Sistem, Spray Coating Sistem zemin yapımı, maliyeti, özellikleri ve teslim süreçleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, hızlıca teklif almak ve maliyeti hakkında detaylı bilgi edinmek için hizmet talep formuna bilgilerinizi ve talebinizi izah ederek bize hemen ulaşabilirsiniz.

Vizyon Spor, %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan bir misyonda olduğundan dolayı, daima en iyi kaliteli malzemelerle sorunsuz bir hizmet hedeflemektedir. Bu bağlamda yaptığımız ar-ge çalışmaları ile iklim şartlarına dayanıklı, kolay deforme olmayan, uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilen sportif tesisler inşa etmektedir.

Hizmet Talep Formu

Atletizm Pisti Yapımı

Atletizm pistlerinin zemini, sporcuların yüksek performans gösterebilmeleri ve yaralanma riskini minimize etmek amacıyla özel olarak tasarlanmış bir yapıya sahiptir. Atletizm pisti zeminleri, genellikle aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

  1. Yumuşaklık ve Temas Esnekliği: Atletlerin zeminle teması sırasında yumuşaklık ve yeterli esneklik sağlanmalıdır. Bu, yaralanma riskini azaltır ve performansı artırır.
  2. Dönüş Dayanıklılığı: Atletizm pistlerinin dönüş bölgeleri, sprint yarışları ve engel koşuları gibi olaylarda yavaşlama ve dönüş yapma ihtiyacına uygun bir dayanıklılığa sahip olmalıdır.
  3. Kaymaz Yüzey: Pist yüzeyi, kaymayı önleyici özelliklere sahip olmalıdır. Bu, sporcuların güvenli bir şekilde koşmalarını sağlar.
  4. Su Drenajı: Yağmurlu günlerde bile kullanılabilmek için pistin suyunu hızlı bir şekilde tahliye edebilmesi gerekir. Bu, zeminin su drenaj sistemine sahip olmasını gerektirir.
  5. Dayanıklılık: Atletizm pistleri uzun ömürlü olmalı ve düzenli bakıma ihtiyaç duymamalıdır. Yıpranmaya ve hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır.
  6. Sertlik Seviyesi: Atletizm pistlerinin sertlik seviyesi, zeminin dayanıklılığını ve sporcuların enerji geri dönüşünü optimize etmek amacıyla dikkatle ayarlanır.
Atletizm pist maliyeti ve yapımı
Sancvic running track systems

Sandviç Sistem Atletizm Pisti

Uluslararası yarışmalar için geleneksel sistem. Üst yüzey, homojen ve kesintisiz granüllü bir üst yüzeyle sonuçlanan yeni uygulanmış PU bileşiğine yayınlanan EPDM granüllerinden oluşur. Taban matı ya prefabrik bir kauçuk rulodur ya da kauçuk granüllerin ve bağlayıcının özel asfaltlama makineleri ile gerekli kalınlıkta karıştırılmasıyla sahada yerinde monte edilir.

Spray Coating Sistem Atletizm Pisti

FIFA onaylı bir saha için zemin tercih edilen seçenekler arasında doğal çim veya sentetik çim bulunur. Her iki seçenek de belirli standartlara ve bakım gereksinimlerine uymalıdır. Doğal çim sahalarda düzenli biçimde kesim, sulama, gübreleme ve bakım yapılmalıdır.

Sentetik çim sahalar, özel tasarlanmış dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve daha az bakım gerektirir, ancak düzenli temizlik ve kontroller yapılmalıdır.

syprey coat sytems running track
2s sistem zemin

2S Zemin Atletizm Pisti

Atletizm pistleri ve çok amaçlı tesisler için iki katmanlı, geçirgen, eksiz yüzey. Her iki katman da kauçuk granüllerin ve bağlayıcının özel asfaltlama makineleri ile gerekli kalınlıkta karıştırılmasıyla yerinde uygulanır. Taban katmanı geri dönüştürülmüş kauçuktan, üst katmanı renkli EPDM granüllerden oluşur.

Tüm önemli uluslararası standartları karşılar.

Büyük Düşünüyoruz!

  • Profesyonel teknik ekip.
  • Yüksek kalitede, mukavemetli malzemeler.
  • Tamamen müşteri odaklı misyon.

Zamanında
Tam Teslimat

SPORT

VİZYON

%100 Müşteri Memnuniyeti

Vizyon Spor, futbol Sahaları Yapımı’nda profesyonel ekibi ile açık ve kapalı halı saha yapım işlerini kısa sürede anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

Kapalı & Açık Halı Saha yapımı

Vizyon Sport

Nizâmi Saha Yapımı

Vizyon Sport

Nizâmi Saha Yapımı

Vizyon Sport

TOP