rize halı saha, rize altı pas halı saha,

Rize Altıpas Arena suni çim kapalı halı saha yapımı tamamlanmıştır. Kapalı halı saha yapımı konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından olan Vizyon Spor; anahtar teslim halı saha yapımı konusunda sunduğu makul fiyatlarla en çok tercih edilen halı saha yapan firmalardandır.

Kapalı halı saha imalatında özel istekleri karşılayarak inovatif çözümler sunmaktayız. Özellikle kullandığımız suni çimler projeye göre değişiklik göstererek maksimum performans minimum maliyet odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Hem sporcu sağlığını hem de işletme bakım maliyetlerini öncelikli olarak düşünen firmamız modüler sportif tesisler ortaya çıkarmaktadır.

Rize altıpas arena kapalı halı saha yapımı süreci oldukça kısa sürede tamamlanmış olup, taahhüt ettiğimiz sürenin öncesinde tamamlanmıştır. Rize, halı saha işletmesi yatırımı açısından potansiyeli yüksek olan bir ildir. Rize’de halı saha yapımı için firmamız ile iletişime geçebilir, en kaliteli ürünlerle en uygun maliyetli çözümlerle siz de halı sahanızı kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment