halı saha yenileme, halı saha zemin yenileme, bayrampaşa halı saha, halı saha suni çim yenileme,

İstanbul, Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, halı saha yenileme işlemi tamamlanmıştır. 1110m² metrajında bulunan zemin söküm işlemi gerçekleşmiş olup, tüm zemin temizlenmiştir. Akabinde 55mm monofilement sentetik çim halılarımız zemine entegre edilmiştir. Kenarlar için özel kırmızı renk suni çim uygulanmış olup, çizgiler boyama yöntemi ile değil, direkt fabrikada üretilen beyaz suni çim ile yapılmıştır. Son olarak kale fileleri de tarafımızdan yenilenip 5 gün içerisinde teslim edilmiştir.

Halı saha zemin yenileme işlemleri oldukça kısa sürede titizlikle yapılmaktadır. Eski zeminin sökülmesi, harfiyatın atılması, zemin bozukluklarının düzeltilmesi, suni çim serimi vs. tüm işlemleri üstlenmekteyiz. Acil durumlar için 3 gün içerisinde de bu işlemleri tamamlayabilmekteyiz. Türkiye’nin farklı bölgelerinde profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır. Lokal olarak halı saha yenileme ekiplerimiz Marmara bölgesi haricinde uzak bölgelerde de bulunduğu için taleplerinize hem maliyet açısından uygun hem de oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

Oldukça sık olarak halı saha zemin yenileme işlemleri yaptığımız için genellikle suni çim üretimi işlemlerini önceden yaptırmakta ve depomuzda hazır bir şekilde bekletmekteyiz. Bu size hem zamandan tasarruf hem de maddi olarak tasarruf sağlamaktadır. (Önceden üretim yaptırdığımız stoklu ürünler genellikle standart suni çimlerdir. Acil halı saha yenileme işlemi gerektiren özel projeleriniz için farklı renk ve hav boylarındaki suni çimler için üretimde öncelik de sağlamaktayız.)

Yaptığımız araştırmalar ve aldığımız feedbackler ışığında; halı saha zemini yani suni çim yenileme işlemi gerçekleştiren sahalarda %40‘a varan iş artışı gözlenmektedir. Siz de bölgenizdeki en çok tercih sahalar arasına girmek ve kârınızı arttırmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Uygun fiyat politikamız ve çok hızlı çözümlerimiz için sağ üstte bulunan teklif formundan bize ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment