ataköy towers, bakırköy towers, bakırköy ataköy towers, ataköy towers referanslar,

İstanbul Bakırköy’de bulunan Ataköy Towers içerisindeki fitness salonunun suni çim zemin kaplama ve karo kauçuk zemin kaplama işlemleri tamamlanmıştır.

Fitness salonu içerisinde kullanılan kauçuk özel olarak seçilmiş olup, maksimum darbe emici özelliği bulunmaktadır. Spor salonunu ziyaret eden misafirlerin sağlığını oldukça önemseyen Ataköy Towers yetkileri bu konuda oldukça hassas yaklaşmış ve özel bir projeye imza atmıştır. Darbe emici özelliği bulunan kauçuklar ile döşenen zemin; hem sporcu sağlığını korumakta hem de spor aletlerinin zemine verebileceği zararı minimalize etmektedir.

Spor salonu zemin kaplama konusunda yılların vermiş olduğu birikimi, profesyonel teknik kadromuz ile uygulamalara yansıtmaktayız. Bu sebeple sportif tesis zemin kaplama sektöründe Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almaktayız.Tamamen müşteri odaklı ve garanti projeler gerçekleştirmeliyiz. Zemin kaplama konusunda garanti sunan ender firmalardan biriyiz. Bu sebeple, özellikle büyük projelerde tercih edilmekteyiz.

Titizlikle yürütülen bu gözde projenin bir parçası olmaktan Vizyon Grup Spor Sistemleri olarak kıvanç duymaktayız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment