neden biz, neden vizyon spor, neden bizi tercih etmelisiniz,

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız; kalite, güven ve memnuniyetten ödün vermeyen vizyonunu geleceğe dönük fikirlerle güçlendirmiş ve bu vizyonun ötesine geçmeyi başarmıştır.

Firmamız onlarca çalışanı ile tüm Türkiye çapında birçok futbol kulübü, firma ve kişisel projeler yürütmüş ve her hizmetinde en iyiyi yapma gayreti içerisinde olmuştur.

Gelişen teknolojiyi takip eden firmamız, inovasyona oldukça önem vererek; tüm hizmetlerini, bu doğrultuda sorunsuz hizmet ve memnuniyet ilkeleri ile yürütmektedir.

Firmamız, sportif zemin kaplama çözümlerinde donanımlı teknik personeli ile sektörde öncüdür. Zemin döşeme ve bütünleştirici zemin kaplama sistemleri için inovatif, yenilikçi tasarım ve doğa ile özdeş çözümler yaratmakta ve pazarlamaktadır. Lider bir spor saha zemin kaplama firması olarak, birçok projede halihazırda sağlam referanslarla güçlenmiş bir yapıya sahip olan firmamız, yeni pazarlardaki faaliyetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Çevreci Çözümler

Çevreye duyarlı bir halı saha yapan firma olma konusunda her zaman gerekli önlemleri ve araştırmaları yapmaya devam etmiştir. Tüm üretim sahaları ISO 14001 sertifikasına sahiptir. Çevre kalitesi hususunda kendimize en yüksek standartları hedef olarak seçtik bundan dolayı tüm ürün gruplarımızda geri dönüştürülebilir materyaller kullanmaktadır.

Yeni nesil ürün hizmetlerimiz, yapıştırıcı kullanımını minimuma indirmekte ve ürünün miadının dolaması ve sökülme işlemi sonrasında geri dönüştürülebilir olmasını sağlayarak doğaya destek olması sağlanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz, proje sonrasında sürekli yapılacak olan periyodik bakım maliyetlerinin düşürülmesi amaçlanarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Çok Amaçlı Yeterlilik

Firmamızın ana gücü dört ana özellikte uzmanlaşmaya dayanıyor:

  • Mimari yapı çözümleri
  • Dekorasyon ve ergonomik tasarım
  • Spor saha ve zemin kullanılabilirliği
  • Teknik detaylandırma

Bizi eşsiz ve güçlü kılan, bu yetkinliklerin birleşiminden gelen güç olmaktadır.

Deneyimli ve Uzman Personel

En önemli ve değer verdiğimiz kaynağımız personelimizdir. Müşterilerimizin başarısı için verdikleri taahhüt ve coşku ana varlığımızdır. Çalışanlarımız, marka deneyiminin önemli bir parçasıdır.

Projeler Başarımızın Anahtarıdır

Markamız sözlü senedimizdir ve paydaşlarımıza, özellikle müşterilerimiz ve dünya çapındaki çalışanlarımıza sunduğumuz olumlu deneyimler sayesinde büyümektedir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Ürünler

Hizmetlerimiz; tüm iklim şartlarına, direnç yoğunluklarına ve doğal olmayan koşullara dayanabilecek şekilde üretilmektedir. Öncelikli amacımız kurulum sonrası daha düşük bakım maliyetleri ile müşterilerimizi gelecek endişelerden uzak tutmaktır.

Firmamızın diğer bir önemli amacı, sporcuların özelliklerine göre, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, güçlü, dayanıklı ve çevre dostu yüzeylerin geliştirilmesi ve bu amaçla, doğru suni çim ve zemin sistemlerinin entegre edilmesidir.

Eylemlerin cümlelerden daha yüksek sesle ifade edebilme kabiliyeti olduğuna inanıyoruz. Çok çeşitli yenilikçi ürün yelpazesi ile Vizyonspor, müşterilerine her zaman kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Her zaman ürünlerimizin son kullanıcılarının beklentilerine odaklanmasını sağladık ve bu fikri işimizin özü haline getirdik. Üstün kullanıcı memnuniyeti her zaman Araştırma ve Geliştirme departmanımızın ana odağı olmaya devam edecektir.