müşteri yorumları, müşteri yorumlarımız,

Müşteri Yorumları

Tamamlanan projelerdeki müşterilerimizin yorumları aşağıda listelenmektedir. Siz de müşterimiz olmak için sağ üst köşedeki hemen ücretsiz fiyat teklifi al formunu doldurabilirsiniz.
Vizyon spor ile 2 farklı projede çalıştık. Çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İki projeyi de sorunsuz teslim aldık. Ayrıca işin tüm detaylarını bilen bir ekip.

Me…. Al. PA…..

Sitemizdeki tartan zemin yürüyüş yolunun onarımı için anlaşmıştık. Bir kaç firma ile görüşmüştük ama hem çok yüksek fiyat vermişlerdi hem de termin süresi çok uzundu. Neredeyse yarı yarıya bir fiyat ile garantili bir şekilde 1 haftada işlemi tamamladılar. Hatta arada gelip kontrollerini de sağlayıp bilgi veriyorlar. Çok ilgililer. Teşekkürler.

Ay.. OS……

Atletizm pistinin çizgi çekimi işi için kendileriyle görüşmüştük. Tüm işlemi çok büyük bir titizlikle hallettiler. Daha önce yaptırdığımızda bozukluklar vardı ve bunun doğal olduğunu söylemişlerdi. Lakin Vizyon spor tamamen kusursuz bir iş çıkardı. Çizgiler çok net ve tamamen iaaf standartlarına uyumlu.

Oğ….. ÇE…

2019 yılının temmuz ayında kapalı halı sahamızı tamamladılar. Daha önce yanındaki açık halı sahamı 7 sene önce başka bir firmadan yaptırmıştım. O sebeple nedir ne değildir biraz biliyorum. Özellikle İsmail Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Proje öncesi ve sonrası oldukça alakadar oldu kendisi. En önemlisi de garanti bir saha yapıyorlar. Suni çim ve diğer malzemeler oldukça kaliteli.

Ka.. GÜ….

Halı saha yaptırdık, futbol topundan oyuncu yeleğine, yedek kale filesinden, antrenman ekipmanlarını bile hediye ettiler. Bu vesile ile kendilerine tekrardan teşekkür etmek istiyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ve… DU….

Okulumuzun bahçesine beton zemin basketbol sahası yapımını çok kısa sürede tamamladılar. Ayrıca sözleşmemizde olmamasına karşın, 3 adet basketbol topu, 1 adet yedek çember, 5 adet takım file ve antrenman dubaları hediye ettiler. Bu ince davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Bi…. ŞA………