©2023 VİZYON SPORT

VİZYON SPOR

Vizyon Spor, sportif tesis uygulaması konusunda uzmanlaşmış teknik ve ticari bir şirkettir. A’dan Z’ye anahtar teslim sportif tesis yapan firmamız, uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün yelpazesiyle sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Sporun sadece fiziksel bir aktivite olmadığının aynı zamanda da kaliteli yaşamın bir formu olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple çevreye tam duyarlı, maksimum performans sağlayan yapılar inşa etmekteyiz.

Firmamızın misyonu; kaliteli, sağlam ve güzel tasarıma sahip projeler üreterek en uygun fiyatlar ile müşterimizle buluşturmaktadır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamızın, ana hedefi %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bağlamda; tamamen çözüm odaklı çalışmalar sürdürmekteyiz.

Bizim için yaptığımız her proje çok değerlidir. Bakım anlaşmamız olmasa dahi projeler tamamlandıktan sonra yıllar sonra bile müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Uzun yıllar sektörde başarılı bir şekilde ilerlememizin en temel sebebi müşteri memnuniyetidir.

MAKSİMUM KALİTE

Sportif tesis içerisinde kullanmakta olduğumuz tüm malzemeler yüksek kalitede olup, uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Sportif tesis içerisinde ve dışarısında kullandığımız bir çok ekipman uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizin ürünüdür. Firmamızın ar-ge ye verdiği önem kullandığımız ürünlerden çok rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. İnovasyona çok değer veren firmamız, her geçen zaman ürünlerini devamla geliştirmeye devam etmektedir. Maksimum kalitedeki ürünleri, minimum ücretlere müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymaktayız.

PROFESYONEL EKİP

Firmamız bünyesinde çalışan en yeni çalışma arkadaşımızın minimum 10 senelik sportif tesisler alanında sektörel tecrübesi bulunmaktadır.

Vizyon Spor, Türkiye’deki en deneyimli spor zemini uygulayıcılarından biridir. Sektörün en tecrübeli teknik personelinden oluşan ekibimiz, her sporun kendine has dinamiklerini çok iyi bilmektedir. Bu sebeple sportif zeminler sporcuya maksimum performanslar vermektedir.

UZUN GARANTİ SÜRESİ

Uygulamasını üstlendiğimiz tüm yapılarda garanti sunmaktayız. Kullanım ve bakım şartnamelerine uyulduğu taktirde uzun yıllar firmamız garantisi altındadır.

Sportif zemin sektöründe bizi başarılı kılan ve tercih sebebi olmamızı etkilen en büyük faktör devamlı olarak uygulamamızın arkasında durmamızdır. Uygulamasını yaptığımız sportif tesisler 3 aşamalı kalite kontrol işleminden geçmektedir. Birbirinden bağımsız bu birimlerin hepsinin onayının ardından proje teslim edilmektedir. Bu sebeple firmamız sektörün en fazla garanti sunan sportif tesis uygulayıcısı firmaları arasında bulunmaktadır.

TOP