©2023 VİZYON SPORT

İNOVASYON & AR-GE

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle, ileri düzey inovasyonel çözümler sunmaktayız.

Vizyonspor, ARGE çalışmaları ile, verdiği hizmetlerde her zaman en iyiyi hedeflemek ve sürekli yenilikçi olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmak için ürünlerini geliştirmektedir. Ürünlerimizde yenilikçi çizgimizi korumak ve her zaman spor zemin kaplamaları ve diğer tüm hizmetlerimizde aldığımız projelerin en iyisi olması için teknolojiyi baştan tasarlamaktayız.

Suni çim ve diğer zemin kaplama ürünlerimizde; aldığımız projenin kapsamına göre, kolay kullanılabilirlikesneklikdayanıklılık ve güvenlik öncelikli hedefimiz olmuştur. Yenilikçi çizgimizle birlikte; her zaman bu unsurların bir satır daha ileriye gitmesi için, gerekli çalışmalar ve denemeler devam edecektir.

Yenilik yapmanın en iyi yollarından biri, başka bir noktada işe yarayan bir fikri görebilmek ve onu işinizde uygulamaktır. Bu bağlamda firmamız, gözlemleyerek ve deneyerek tüm güncel teknolojilerin de desteği ile yenilikçilik anlayışını daima geliştirmektedir.

Firmamız inovasyon çözümlerinin temel ilkelerinden biri, bilimsel araştırma ve inovasyon projelerinde, farklı türdeki şirketler arasındaki iş birliğinin, son kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun daha verimli ve sağlam sonuçlar ürettiği inancıdır.

Daha iyi hizmetler sunmak, daha yenilikçi araştırmalar yapmayı gerektirir.

Güvenilirliğimizprofesyonelliğimiz ve bağlılığımızsağlam bilgi birikimimiz ve deneyimimizin yanı sıra güvencemizdir. Ayrıca, hizmetlerimizi her müşteri için kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir şekilde uyarlamak, danışmanlık hizmetimizin başarısını garanti etmektedir. Şimdiye kadar projelerini yürüttüğümüz ve tamamladığımız spor sahası inşaatı, spor zemin kaplamaları, halı saha yapımı ve inşaat projeleri alanında yapılan danışmanlık hizmetlerimizin kalitesi de bundan kaynaklanmaktadır.

Takım çalışması, eğitim seviyesi ve sosyal farkındalık, projelerin etkinliğini ve verimliliğini artırmaya, katma değer ve kalite getirmeye yöneliktir.

Şirket olarak geçirdiğimiz süre boyunca, her projenin ilk faaliyetlerine ek olarak fikirler, süreçler ve yenilikçi yönetim modelleri sağlamaktayız. Bu kriz durumlarına cevap verme ve stratejik ittifaklar yaklaşımıyla birlikte en iyi danışmanlık hizmetini daha da iyi yapmamıza yardımcı olmaktadır.

Yenilikçi Çizgi

İnovatif politikamız gereği, yüksek teknoloji ve biyokimya endüstrisi sayesinde ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ARGE departmanımız tarafından gözlem, araştırma ve deneylerle kendini yenilemektedir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geleceğe dönük sağlamlık ve daha az bakım maliyeti için çalışmaktayız.

TOP